Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ advanced nuclear radiation detector ] bij elkaar passen 276 producten.
Oplaadbare Lithium-ionbatterij bediende instrument voor het monitoren van milieu-radioactieve verontreiniging met USB-connectiviteit voor gegevensoverdracht
| Detectiebereik: | 0,01-1000 MSv/u |
|---|---|
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
| Gegevensopslag: | Ja |
600W oppervlakteverontreinigingsmeter Instrument Achtergrond Alpha Minder dan 0 punt 1 Cps Gereedschap voor het monitoren van de oppervlaktezuiverheid
| Stand-by-tijd: | 4 dagen |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -20°C - 50°C |
| Gegevensopslag: | Tot 1000 metingen |
Digitaal LCD Groot touchscreen met een inherente foutmarge van 20 procent, geschikt voor commerciële kiosken en professionele omgevingen
| Stand-by-tijd: | 4 dagen |
|---|---|
| Detecteerbare items: | x-, gamma- en harde bètastraling |
| Stroom: | 600W |
600W oppervlaktevervuilingsmonitor met videobewaking en audiosysteem
| Videobewakings- en tweerichtings-audio-intercomsysteem: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Minimumtijd voor het scannen van het gehele lichaam (min): | 5 |
| Vertoning (LCD): | 19" |
Zilveren Grijze Kleur I131 Warmcel Met Loodvermogen
| Kleur: | Zilveren grijze kleur |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Toepassing: | Kerncentrales |
I131 Warmcel met 50HZ10A220V stroomvoorziening Veiligheidsbescherming Biedt oplossing voor radioactief
| Opslagconditie: | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Cijfer: | KLASSE A |
| Model: | Jovvi-hc-50mmpb |

