Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ advanced nuclear radiation detector ] bij elkaar passen 276 producten.
Bluetooth-oppervlakteverontreinigingsmeter uitgerust met afstandsbediening om de besmetting tijdens routinematige inspecties te detecteren
| Interface: | USB Bluetooth |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
| Accessoires: | draagbare oplader, koffer/riem, enz. |
Energie-respons ± 30% voor 137Cs Grote touchscreen ondersteunend oplader geschikt voor industriële en commerciële toepassingen
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
|---|---|
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Alarmwaardefunctie: | Alarmdrempel kan worden ingesteld |
Beschermingsniveau IP65 Milieuvriendelijk detectiesysteem voor radioactieve besmetting met LCD-aanraakscherm voor gegevensanalyse
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
|---|---|
| Stroombron: | Batterij |
| Oplossing: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
Hoge Nauwkeurigheid Geiger Teller Groot Scherm Met Precisie
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -20°C - 50°C |
| Type: | Handheld |
Essentiële accessoire voor Geiger-teller Groot touchscreen LED-display
| Type: | Handheld |
|---|---|
| Energy Range: | 50 KeV - 10 MeV |
| Measurement Range: | 0.01 - 999.99 MSv/h |
600 Watt Milieuvriendelijke Apparatuur voor het Monitoren van Radioactieve Besmetting voor Naleving van de Regelgeving
| Detectiebereik: | 0,01-1000 MSv/u |
|---|---|
| Interface: | USB en Bluetooth |
| Type: | Handheld |
Milieu radioactieve verontreiniging monitoring systeem afstandsbediening voor industriële veiligheid
| Type: | Handheld |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
| Gegevensopslag: | Ja |
Bedrijfsbereik 10 ºC tot 45 ºC FS300 Oppervlakteverontreinigingsmeter Nauwkeurige meting voor industriële toepassingen
| Weergavetype: | Digitaal LCD met achtergrondverlichting |
|---|---|
| Alarmmethode: | Gehoor- en beeldwaarschuwing |
| Energiewaaier: | 30kev ~ 1,5 MeV ≤ ± 30% (voor 137Cs) |
Batterij aangedreven sensor voor milieu-radioactieve besmetting met detectie-efficiëntie van meer dan 45% Beta geschikt voor Sr90 Y90
| Maat: | 15.3*108mm |
|---|---|
| Detectiestraal: | X, γ en harde β-straling |
| Stroombron: | Batterij |

