Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ advanced nuclear radiation detector ] bij elkaar passen 322 producten.
Digitale radioactiemeter voor real-time monitoring van milieu-radioactieve verontreiniging
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Werktijden: | ≤ 4 uur |
| Afbeelding: | LED, LCD of digitale afleesmachine |
Bereik 0,01-1000μSv/h Omgevingsdetector voor radioactieve besmetting met een resolutie ≥ 0,001 MBq (0,01 μCi) voor nauwkeurige stralingsdetectie
| Oplossing: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
|---|---|
| Detectietype: | Alfa, Bèta, Gamma, Neutron |
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
Audiovisuele waarschuwing omgevingsdetector voor radioactieve verontreiniging, oplaadbaar lithiumbatterijbewakingssysteem
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Stralen soort: | α +β / α / β |
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs137 @ 662 keV) |
Afmetingen en gewicht Ongeveer 350×250×245 mm Alpha Beta Ray-gegevensverzamelaar met resolutie van 0,001 MBq 0,01 μCi voor stralingstesten
| Stroombron: | Batterij |
|---|---|
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ± 10% |
| Dosisequivalent: | 0.0099999μSv/h (maximaal 100 mSv/h) |
3A Standaard alfa- en bèta-stralingscontinuous monitoring-systeem dat nauwkeurige industriële stralingsopsporing biedt
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶Gy/u-10Gy/u |
|---|---|
| Weergavemodus: | Vloeibaar Kristal Display Aanraakscherm |
| Stralen soort: | α +β / α / β |
Dosis-equivalent snelheid 0,00 tot 99999 μSv/h Batterijaangedreven alfa- en bèta-ray continu bewakingssysteem voor stralingsbescherming
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
|---|---|
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
| Beschermingsniveau: | IP65 |
Relative Intrinsic Error ≤ ±10% @ ¹³⁷Cs, 1 mSv/h. Surface Contamination Meter with 10⁻⁶ Gy/h – 10 Gy/h Dose Rate for Radiation Testing
| Relatieve aangeboren fout: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
|---|---|
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
Detector voor milieu- en oppervlakteverontreiniging, relatieve intrinsieke fout ≤10%, perfect voor stralingsveiligheidsbewaking
| Blootstellingspercentage: | ≤ 5000 nC·kg-1·h-1 |
|---|---|
| Stroom: | 600W |
| Interface: | USB en Bluetooth |
Digitale zeer gevoelige nucleaire stralingsmeter voor veldwerk
| Afbeelding: | LED, LCD of digitale afleesmachine |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
| Afmetingen: | 150 mm x 80 mm x 30 mm |
Grootschalig touchscreen nucleaire stralingsmeter Ultieme touch ervaring voor zakelijke afstandsbediening systeem
| Operating Temperature: | -20°C To 50°C |
|---|---|
| Response Time: | ≤3s |
| Relative Inherent Error: | ≤± 10% (137Cs 1msv/h) |

