Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ advanced nuclear radiation detector ] bij elkaar passen 322 producten.
NRD-100 Alfa- en bèta-stralen Continu bewakingsapparatuur met een inherente fout van maximaal 20% voor stralingsveiligheid
| relatieve inherente fout: | ≤ ± 10% (137Cs 1msv/h) |
|---|---|
| Dwarsbespreking: | β → α < 0,1%; α → β < 2% |
| Model: | NRD-100 |
Cumulatief dosisbereik 0,1 μSv tot 10 Sv Groot touchscreen Bèta-detectietype met stralingsmeting en intuïtieve interface
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
|---|---|
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
| type: | Handbediend |
Intrinsieke Fout Plus Minus 10 procent Milieu radioactieve besmetting Gamma- en harde betastraling detectiesystemen voor de veiligheid van de werkplek straling
| Afmetingen: | 150 mm x 70 mm x 30 mm |
|---|---|
| Instrumentachtergrond: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
| Energieresolutie: | ≤9% (voor Cs-137-bron) |
Apparatuurgewicht Minder dan 75 kg Alfa- en bèta-stralen Continu monitoringssysteem gekalibreerd met optie voor veldkalibratie Stralingsdetectie
| Cumulatieve doseringsbereik: | 0,1 µSv ~ 10 Sv |
|---|---|
| type: | Handbediend |
| Meetbereik: | 0,01 µSv/u tot 10 Sv/u |
Radiatielaboratoria Kernstraling Warmcel met hoge duurzaamheid en efficiëntie
| Sollicitatie: | Kerncentrales, medische voorzieningen, stralingslaboratoria |
|---|---|
| Cijfer: | Klasse A |
| Stroomvoorziening: | 50Hz/10A/220V met veiligheidsbescherming |
Lichtgewicht opties Kernstralingsbeschermingssystemen met een hoog beschermingsniveau en schoonheidsklasse A voor de veiligheid
| Bescherming standaard: | Voorkant 50 mPb of aangepast ontwerp |
|---|---|
| Draagbaarheid: | Lichtgewicht en gemakkelijk mee te nemen |
| Voeding: | 50HZ/10A/220V Met veiligheidsbescherming |
Geavanceerde detector voor radiologische besmetting met afstandsbediening
| Gevoeligheid: | 60/s/MBq |
|---|---|
| Scaneerbaar gezichtsveld: | 50 cm × 195 cm |
| Metingssnelheid van het gehele lichaam (mm/min): | 180--1800 |
Ultragevoelig apparaat voor het meten van nucleaire straling FOV-detectie 60/S/MBq LCD-scanner 220V
| Scaneerbaar gezichtsveld: | 50 cm × 195 cm |
|---|---|
| Gevoeligheid: | 60/s/MBq |
| Stroom: | 3A |
Laboratoria Kernstralingsmonitor Gevoeligheid 5 Scannable FOV Uitstekende resolutie
| Minimumtijd voor het scannen van het gehele lichaam (min): | 5 |
|---|---|
| Afstandsbedieningsysteem: | - Ja, dat klopt. |
| Stroom: | 3A |
Si-PM halfgeleider-stralingsdetector voor medische beeldvorming
| Minimumtijd voor het scannen van het gehele lichaam (min): | 5 |
|---|---|
| Afstandsbedieningsysteem: | - Ja, dat klopt. |
| Gevoeligheid: | 60/s/MBq |

