Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
Ce 0.5mmpb 0.35mmpb X Beschermend Ray Protection Glasses With Side
| Naam: | 0.5mmpb + 0.35mmpb X Ray Glasses |
|---|---|
| Punt: | röntgenstralenstraling |
| Lood equivalent: | 0.25~0.50mmPb |
Loodblad 2mm 3mm Stralingsbescherming X Ray For Xray Ct Room-Apparaten
| Naam: | Loodblad 2mm 3mm voor Röntgenstraalct Zaal Stralingsbeschermingsapparaten |
|---|---|
| Eigenschappen: | Medisch-Ray Beschermende Producten, Medisch Röntgenstraalmateriaal & Toebehoren, Medisch Materia |
| Grootte van loodblad: | 1m*2m/roll 1m*3m/roll |
Mobiele 2mmpb kiezen BladStralingsbescherming X Ray Lead Barrier With Glass uit
| Naam: | 2mmpb kies het Loodbarrière van de BladStralingsbescherming met Glas uit |
|---|---|
| Toepassing: | Xray/CT installatietoebehoren |
| Type van lood het beschermende scherm: | met het zichtbare zichtbare venster van venster/without |
1M 2M Radiation Protection het Bladschorten van het Röntgenstraal0.5mmpb Lood voor Stralingsbescherming
| Naam van doek: | de kostuums van /glasses/cloth/lead van de loodschort |
|---|---|
| Grootte van bladlood: | 1m*2m/roll 1m*3m/roll |
| Gebruik: | Accessoires voor röntgen-/CT-installatie |
Stralingsbeveiliging X Ray Protection Screen 2mmpb 900mm 1800mm voor Röntgenstraalct Zaal
| Naam: | Straling X Ray Protection Screen 2mmpb 900mm 1800mm voor Zaal röntgenstraal-Ct |
|---|---|
| Eigenschappen: | Medisch-Ray Beschermende Producten, Medisch Röntgenstraalmateriaal & Toebehoren, Medisch Materia |
| Lood equivalent: | 1mmpb 2mmpb |
0.3mmpb Stralingsbescherming X Ray Lead Aprons Clothes
| Naam van doek: | 0.5mmpb Stralingsbescherming X Ray Lead Aprons Clothes |
|---|---|
| Gebruik: | Xray/CT installatietoebehoren |
| Het type van loodschort: | 0.5mmpb goedzak |
3.96mmpb het beschermde Glas van de VensterStralingsbescherming met Kaders
| Plaats van herkomst: | PEKING, CHINA |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast/maximum 1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
1mmpb 900mm 1800mm Straling X Ray Protection Screen Devices In-Radiologie
| Naam: | Stralingsbescherming X Ray Protection Producten Beschermend scherm |
|---|---|
| Eigenschappen: | Beschermende producten voor medische straling, medische röntgenapparatuur en accessoires, medische a |
| Loodequivalent: | 1 mmpb 2 mmpb |
Vlotte Oppervlakte 2mm Loodbladen voor Stralingsbeveiliging
| Gewicht: | 22kg/st |
|---|---|
| Poeder of niet: | Geen poeder |
| Materiaal: | Lood |
GMP Standard Synthesis Hot Cell for Radiopharmaceutical Production with Lead Equivalent Shielding and Stainless Steel Structure
| Zuiverheid: | Klasse ABC |
|---|---|
| Lead equivalent: | 10 mmpb 20 mmpb 50 mmpb 100 mmpb |
| Materiaal: | Roestvrijstalen structuur, loodhalen |

