Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Meetbereik 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u Detector voor nucleaire straling Gamma- en harde bètastraling Detectietemperatuur -20°C tot 50°C
| Meetbereik: | 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u |
|---|---|
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
| Instrumentachtergrond: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
600W oppervlakteverontreinigingsmeter Instrument Achtergrond Alpha Minder dan 0 punt 1 Cps Gereedschap voor het monitoren van de oppervlaktezuiverheid
| Stand-by-tijd: | 4 dagen |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -20°C - 50°C |
| Gegevensopslag: | Tot 1000 metingen |
Handheld nucleaire stralingsdetector met datalogging en relatieve intrinsieke fout binnen 10 procent, ontworpen voor stralingsdetectietaken
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
|---|---|
| Detectietype: | Alfa, Bèta, Gamma, Neutron |
| Kalibratie: | In de fabriek gekalibreerd met optie voor veldkalibratie |
Gegevensopslag Alpha-beta-straal-gegevensverzamelmodule met neutronendetectie die gegevens over straling verzamelt en analyseert
| Kalibratie: | In de fabriek gekalibreerd met optie voor veldkalibratie |
|---|---|
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
| Gegevensopslag: | Ja |
Relatieve aangeboren fout onder de 10% nucleaire stralingsdetector aangedreven door oplaadbare lithium-ion batterij detecteren gamma en harde bèta stralen
| type: | Handbediend |
|---|---|
| Cumulatieve doseringsbereik: | 0,1 µSv ~ 10 Sv |
| Detectietype: | Alfa, Bèta, Gamma, Neutron |
Apparatuurgewicht Minder dan 75 kg Alfa- en bèta-stralen Continu monitoringssysteem gekalibreerd met optie voor veldkalibratie Stralingsdetectie
| Cumulatieve doseringsbereik: | 0,1 µSv ~ 10 Sv |
|---|---|
| type: | Handbediend |
| Meetbereik: | 0,01 µSv/u tot 10 Sv/u |
Relatieve aangeboren fout binnen 10 procent nucleaire stralingsdetector met oplaadbare lithium-ion batterij en relatieve inherente fout plus min 15 procent
| Extra functies: | Gegevensloggen, USB-connectiviteit |
|---|---|
| type: | Handbediend |
| DataInterface: | USB en Bluetooth |
Cumulatief dosisbereik 0,1 μSv tot 10 Sv Groot touchscreen Bèta-detectietype met stralingsmeting en intuïtieve interface
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
|---|---|
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
| type: | Handbediend |
Gegevensopslag Kernstralingsdetector gekalibreerd met optie voor veldkalibratie Gamma-straaldetectieoplossing voor het beheer van stralingsveiligheid
| DataInterface: | USB en Bluetooth |
|---|---|
| Extra functies: | Gegevensloggen, USB-connectiviteit |
| Kalibratie: | In de fabriek gekalibreerd met optie voor veldkalibratie |
Oplaadbare Lithium-ionbatterij bediende instrument voor het monitoren van milieu-radioactieve verontreiniging met USB-connectiviteit voor gegevensoverdracht
| Detectiebereik: | 0,01-1000 MSv/u |
|---|---|
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
| Gegevensopslag: | Ja |

