Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
USB And Bluetooth Interface Environmentally Radioactive Contamination Detector Device Featuring High Impact ABS Plastic Casing For Industrial
| Nauwkeurigheid: | ±10% |
|---|---|
| Interface: | USB en Bluetooth |
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
Environmental Monitoring Nuclear Radiation Detector Featuring High Impact ABS Plastic Casing for Gamma and Hard Beta Ray Detection
| Interface: | USB en Bluetooth |
|---|---|
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
| Stroom: | 600W |
Rechargeable Lithium-ion Battery Surface Contamination Meter Featuring impact ABS Plastic Casing Durable and Tool for Industrial
| huidig: | 3A |
|---|---|
| Nauwkeurigheid: | ±10% |
| Interface: | USB en Bluetooth |
Nuclear Radiation Detector Radiation Measurement Tool for in Nuclear Research Facilities and Environmental Safety Programs
| Energiebereik voor beeldvorming: | 50 keV – 1500 keV |
|---|---|
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶ Gy/u – 10 Gy/u |
| Stroombron: | Batterij |
Less Than 1 Second Response Time Nuclear Radiation Detector Featuring Beta Detection Type and Angular Resolution Up to 2 Point 5 Degrees
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
|---|---|
| Afstandsbedieningsysteem: | Ja |
| Stroombron: | Batterij |
Nuclear Radiation Detector Instrument for Detection and Quantification of Ionizing Radiation in Medical Nuclear and Research Facilities
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶ Gy/u – 10 Gy/u |
|---|---|
| Energiebereik voor beeldvorming: | 50 keV – 1500 keV |
| Kalibratie: | In de fabriek gekalibreerd met optie voor gebruikerskalibratie |
Dose Rate Range 10⁻⁶ Gy h to 10 Gy h Nuclear Radiation Detector Featuring X-ray
| Detectietype: | Alfa, Bèta, Gamma, Neutron |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶ Gy/u – 10 Gy/u |
Nuclear Radiation Detector with Remote Control System and IP65 Protection for Environmental Safety Monitoring
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
|---|---|
| Energiebereik voor beeldvorming: | 50 keV – 1500 keV |
| Detectietype: | Alpha, Beta, Gamma, Röntgen. |
Low Battery Alarm Nuclear Radiation Detector | 50 KeV-10 MeV Energy & 10⁻⁶-10 Gy/h Dose Rate
| Nuclide-identificatie: | ≤30s |
|---|---|
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
| Gegevensopslag: | Ja |
Dose Rate: 10⁻⁶ Gy/h ~ 10 Gy/h | Alpha & Beta Ray Detection with Dose Rate Overload Alarm for Industrial Use
| Gegevensopslag: | Ja |
|---|---|
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶ Gy/u – 10 Gy/u |
| Alarmtypen: | Overbelasting van de dosissnelheid, batterij bijna leeg |

