Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Grootte 350250245 Millimeter Kernstralingsdetector Communicatieafstand Open gebied Minimum 3 km Cross Talk Beta tot Alpha Onder 01 procent
| Testbereik: | ≥5Ci |
|---|---|
| Detectiestraal: | X, γ en harde β-straling |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
Communicatieafstand Open gebied ≥3 km oppervlakteverontreinigingsmeter met een dwarsgesprek α→β Onder 2 procent Geoptimaliseerd voor de detectie van verontreiniging
| Communicatie afstand: | Open gebied ≥3 km |
|---|---|
| Detectie-efficiëntie: | α ≥ 30% (²³⁹Pu); β ≥ 45% (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
| Detectiestraal: | X, γ en harde β-straling |
Detectievenster van 75 cm² Nucleaire stralingsdetector Bedrijfstemperatuur -20°C tot 50°C met ±15% relatieve inherente fout
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Straaltype: | α,β,γ,röntgenstralen |
| Stralen soort: | α +β / α / β |
Geluids- en lichtwaarschuwing Alfa-beta-straal dataverwerving module 3A Stroom voor het detecteren van stralingsgegevens en veiligheidswaarschuwing
| Dwarsbespreking: | β → α < 0,1%; α → β < 2% |
|---|---|
| Stralen soort: | α +β / α / β |
| Totale afmetingen: | ≤3000 mm × 250 mm × 250 mm |
Kernstralingsdetector met een totale afmeting van minder dan 3000 mm × 250 mm × 250 mm, -20 °C tot 50 °C werktemperatuur voor röntgendetectie
| Alarmtypen: | Overbelasting van de dosissnelheid, batterij bijna leeg |
|---|---|
| Totale afmetingen: | ≤3000 mm × 250 mm × 250 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
3A Standaard alfa- en bèta-stralingscontinuous monitoring-systeem dat nauwkeurige industriële stralingsopsporing biedt
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶Gy/u-10Gy/u |
|---|---|
| Weergavemodus: | Vloeibaar Kristal Display Aanraakscherm |
| Stralen soort: | α +β / α / β |
Kernstralingsdetector met ≤3,5% energieoplossing (Cs137 @ 662 KeV), -20 °C tot 50 °C werktemperatuur voor alfa-stralingsdetectie
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶Gy/u-10Gy/u |
| Alarmtypen: | Overbelasting van de dosissnelheid, batterij bijna leeg |
Maximale totale afmetingen 3000mm 250mm 250mm Groot aanraakscherm Gebouwd voor medische en industriële röntgendetectie
| Alarmtypen: | Overbelasting van de dosissnelheid, batterij bijna leeg |
|---|---|
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs137 @ 662 keV) |
| Stralen soort: | α +β / α / β |
Detectievenster van 75 cm² Nucleaire stralingsdetector met audiovisuele alarmen voor alfastralingsmonitoringsystemen
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Dwarsbespreking: | β → α < 0,1%; α → β < 2% |
| Stralen soort: | α +β / α / β |
Audiovisuele waarschuwing omgevingsdetector voor radioactieve verontreiniging, oplaadbaar lithiumbatterijbewakingssysteem
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Stralen soort: | α +β / α / β |
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs137 @ 662 keV) |

