Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Nuclide Recognition Within 30s | Nuclear Radiation Detector, 200×120 Cm²×4 Detection Area, 20°C-60°C Operating Temp
| type: | Handbediend |
|---|---|
| Energieresolutie: | ≤9% (voor Cs-137-bron) |
| Gegevensopslag: | Ja |
Battery Life Approximately 100 Hours Alpha and Beta Rays Continuous Monitoring System Offering Relative Innate Error Within 10 Percent
| Gegevensopslag: | Ja |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
Max 20 Hours Continuous Operation Nuclear Radiation Detector, <1s Response & <9% Energy Resolution for Cs-137
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
|---|---|
| Nuclide-identificatie: | ≤30s |
| Relatieve aangeboren fout: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
200×120 Cm²×4 Hand Detection Area, Large Touch Screen & <1s Response for Education & Digital Displays
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
|---|---|
| Detectormateriaal: | Si-PM |
| Cal-coëfficiënt: | Bereik van 0,01-9999 |
Nuclide Recognition Within 30s | Nuclear Radiation Detector with Si-PM Sensor, -20°C to 60°C Working Temp
| Alarmtypen: | Overbelasting van de dosissnelheid, batterij bijna leeg |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
≤9% Energy Resolution for Cs-137, Environmental Radioactive Contamination Monitor with 200×120 Cm²×4 Hand Detection Area
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
|---|---|
| Cal-coëfficiënt: | Bereik van 0,01-9999 |
| Alarmtypen: | Overbelasting van de dosissnelheid, batterij bijna leeg |
Dose Rate: 10⁻⁶ Gy/h to 10 Gy/h Nuclear Radiation Detector, 50 KeV–10 MeV Energy Range & Low Battery Alarm for Safety Monitoring
| type: | Handbediend |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
| Detectormateriaal: | Si-PM |
Relative Intrinsic Error ≤ ±10% @ ¹³⁷Cs, 1 mSv/h. Surface Contamination Meter with 10⁻⁶ Gy/h – 10 Gy/h Dose Rate for Radiation Testing
| Relatieve aangeboren fout: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
|---|---|
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
Energieresolutie maximaal negen procent Kernstralingsdetector met inbegrip van relatieve aangeboren fout minder dan plus min tien procent en lage batterij alarmtypes voor Cs 137 bron
| Relatieve aangeboren fout: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
|---|---|
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
Relatieve aangeboren fout kleiner dan of gelijk aan plus min 10 procent 137 CS 1 MSv per uur Alpha beta-ray data-acquisitieplatform met gegevensopslag
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |

