Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Data Storage supported Large size touch screen offering Relative Intrinsic Error less than or equal to plus or minus 10 percent ideal for control rooms and digital signage
| Testbereik: | ≥5Ci |
|---|---|
| huidig: | 3A |
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶Gy/u-10Gy/u |
Data Storage Nuclear Radiation Detector Featuring USB Bluetooth Interface and Geiger Counter Craft for Radiation Detection Applications
| Detectormateriaal: | Si-PM |
|---|---|
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
| Gegevensopslag: | Ja |
Liquid Crystal Display Touch Screen Nuclear Radiation Detector NRD-100 Incorporating Relative Intrinsic Error Not Exceeding Ten Percent for Data
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Detectormateriaal: | Si-PM |
| Voetdetectiegebied: | 350×150 Cm²×2 |
Measurement Range 0.01 to 99999 MSv h Nuclear Radiation Detector Foot Detection Area 350×150 Cm2 ×2 Liquid Crystal Display Touch Screen
| Weergavemodus: | Vloeibaar Kristal Display Aanraakscherm |
|---|---|
| Gegevensopslag: | Ja |
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
NRD-100 Alpha beta ray data acquisition unit providing test range greater than or equal to 5Ci for radiation measurement
| Gevoeligheid: | 11 cps/μSv/u |
|---|---|
| Voetdetectiegebied: | 350×150 Cm²×2 |
| Gegevensopslag: | Ja |
Sensitivity 11cpsμSvh Nuclear Radiation Detector NRD100 Measurement Range 001 99999 MSvh Radiation Measurement Equipment
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Interface: | USB en Bluetooth |
| Afmetingen: | 150 mm x 70 mm x 35 mm |
150mm X 70mm X 35mm Alpha and beta rays Continuous monitoring equipment with Relative Intrinsic Error within 10 percent ensuring radiation tracking
| huidig: | 3A |
|---|---|
| Ambacht: | de teller van Geiger |
| Model: | NRD-100 |
Relatieve intrinsieke fout ≤ ±10 procent oppervlakteverontreinigingsmeter met 3A-stroomprestaties voor oppervlakteconditienanalyse
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Afmetingen: | 150 mm x 70 mm x 35 mm |
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶Gy/u-10Gy/u |
Hand Detection Area 200×120 Cm2 ×4 Nuclear Radiation Detector Featuring IP65 Protection Level and Relative Inherent Error ≤± 10 Percent 137Cs 1msv/h for Precise Radiation Detection
| Beschermingsniveau: | IP65 |
|---|---|
| Model: | NRD-100 |
| DataInterface: | USB en Bluetooth |
USB And Bluetooth Interface Alpha beta ray data acquisition system designed for performance from 10 ºC to 45 ºC temperature conditions
| Handdetectiegebied: | 200×120 Cm²×4 |
|---|---|
| DataInterface: | USB en Bluetooth |
| Detectiestraal: | X, γ en harde β-straling |

