Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] bij elkaar passen 88 producten.
Maximale totale afmetingen 3000mm 250mm 250mm Groot aanraakscherm Gebouwd voor medische en industriële röntgendetectie
| Alarmtypen: | Overbelasting van de dosissnelheid, batterij bijna leeg |
|---|---|
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs137 @ 662 keV) |
| Stralen soort: | α +β / α / β |
Batterij aangedreven sensor voor milieu-radioactieve besmetting met detectie-efficiëntie van meer dan 45% Beta geschikt voor Sr90 Y90
| Maat: | 15.3*108mm |
|---|---|
| Detectiestraal: | X, γ en harde β-straling |
| Stroombron: | Batterij |
Relatieve aangeboren fout kleiner dan of gelijk aan plus min 10 procent 137 CS 1 MSv per uur Alpha beta-ray data-acquisitieplatform met gegevensopslag
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
3A huidige detector voor oppervlakteverontreiniging met alfa- en bètastralingsdetectie voor monitoring van oppervlakteradioactieve vervuiling
| Straaltype: | α,β,γ,röntgenstralen |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
200×120 Cm2×4 Handdetectiegebied, groot touchscherm en <1s-respons voor onderwijs en digitale displays
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
|---|---|
| Detectormateriaal: | Si-PM |
| Cal-coëfficiënt: | Bereik van 0,01-9999 |
Afscherming Gamma Röntgenstraling Stralingsbescherming Loodkisten Ergonomisch Zorgen Voor Gemak Van Beweging Veiligheid
| Producttype: | Gegalvaniseerd staal en bladlood |
|---|---|
| Draagbaarheid: | goede kwaliteit |
| Ontwerp: | Ergonomisch ontwerp voor bewegingsgemak |
Relatieve aangeboren fout binnen 10 procent Grote touchscreen biedt reactietijd minder dan 1 seconde Perfect voor interactieve kiosken
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
| Detectormateriaal: | Si-PM |
Op maat gemaakte röntgen-screening glasdikte 10 mm
| Röntgenstraalbescherming: | Tot 150KV |
|---|---|
| Dikte: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Afwerking van het oppervlak: | gepolijst |

