Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] bij elkaar passen 88 producten.
≤9% Energy Resolution for Cs-137, Environmental Radioactive Contamination Monitor with 200×120 Cm²×4 Hand Detection Area
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
|---|---|
| Cal-coëfficiënt: | Bereik van 0,01-9999 |
| Alarmtypen: | Overbelasting van de dosissnelheid, batterij bijna leeg |
Dosis-equivalent snelheid 0,00 tot 99999 μSv/h Batterijaangedreven alfa- en bèta-ray continu bewakingssysteem voor stralingsbescherming
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
|---|---|
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
| Beschermingsniveau: | IP65 |
Detectievensteroppervlak 75 cm2 Milieumonitoringsysteem voor radioactieve besmetting
| huidig: | 3A |
|---|---|
| Totale afmetingen: | ≤3000 mm × 250 mm × 250 mm |
| relatieve inherente fout: | ± 15% |
Handmatige oppervlakteverontreinigingsmeter met een levensduur van de batterij van ongeveer 100 uur, geschikt voor milieubewaking en -beheersing
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Detectormateriaal: | Si-PM |
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
Relatieve intrinsieke fout ≤ ±10% @ 137Cs, 1 mSv/h. oppervlakteverontreinigingsmeter met 10−6 Gy/h 10 Gy/h dosispercentage voor stralingsonderzoek
| Relatieve aangeboren fout: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
|---|---|
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
250 gram alfa- en bèta-stralen Continu monitoringsinstrument met doseringsequivalent 0,00 tot 99999μSv h voor bestraling
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
|---|---|
| Alarmdrempel: | 0,5 μSv/h ~ 50 mSv/h (instelbaar) |
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
Bereik 0,01-1000μSv/h Omgevingsdetector voor radioactieve besmetting met een resolutie ≥ 0,001 MBq (0,01 μCi) voor nauwkeurige stralingsdetectie
| Oplossing: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
|---|---|
| Detectietype: | Alfa, Bèta, Gamma, Neutron |
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
Dosis-equivalent snelheid 0,00 tot 99999 μSv/h Groot LCD-aanraakscherm met LCD-scherm voor professioneel gegevensbeheer
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
|---|---|
| Stroombron: | Batterij |
| Weergavemodus: | Vloeibaar Kristal Display Aanraakscherm |
Resolutie minder dan of gelijk aan 3,5 procent Cs 137 662keV Alfa- en bètastraling Apparaat voor continue bewaking met een compact gewicht van minder dan 7,5 kilogram
| Stralen soort: | α +β / α / β |
|---|---|
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
| Gegevensopslag: | Tot 10.000 lezingen |
Relatieve intrinsieke fout Alfa- en bètastralen Continu monitoringtool
| Beschermingsniveau: | IP65 |
|---|---|
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
| Detectietype: | Alfa, Bèta, Gamma, Neutron |

