Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] bij elkaar passen 88 producten.
Handheld Alpha-beta-straal data-acquisitie systeem voor het meten van gamma-stralen en de röntgenstralen die stralingsmetingsoplossingen bieden
| type: | Handbediend |
|---|---|
| Spanning: | 220V |
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
Gegevensopslag 000 Afleesapparaat voor het meten van milieuradioactieve besmetting Bereik 0,01-1000μSvh Stralingsdetectie
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
|---|---|
| Spanning: | 220V |
| Garantie: | 1 jaar |
Gegevensopslag Maximaal 10 oppervlakteverontreinigingsmeters met relatieve inherente fout ≤ ± 10 procent 137Cs 1 msv per uur Nauwkeurige detectie
| Categorie: | Milieumonitoring |
|---|---|
| Oplaadtijd: | Hoorbaar en visueel |
| Spanning: | 220V |
Kernwarmtecellen voor nucleaire installaties die veilig radioactief materiaal leveren en behandelen
| Materiaal: | Loodafschermrol |
|---|---|
| Ontwerp: | Ergonomisch ontwerp voor bewegingsgemak |
| Schoonmaak: | Gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden |
Doseringsbereik 10−6 Gy h tot 10 Gy h Systemen voor het opsporen van milieu-radioactieve besmetting die tussen -20°C en 60°C werken
| Detectormateriaal: | Si-PM |
|---|---|
| Energieresolutie: | ≤9% (voor Cs-137-bron) |
| Nuclide-identificatie: | ≤30s |
10 ºC tot 45 ºC Alfa-bètastraaldata-acquisitieplatform ontworpen voor detectie-efficiëntie bèta gelijk aan of hoger dan 45 procent 90Sr 90Y
| Detectortype: | Geiger-Müller-buis |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -10ºC ~ +45ºC |
| Detectie-efficiëntie: | α ≥ 30% (²³⁹Pu); β ≥ 45% (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
Testbereik groter dan of gelijk aan 5Ci Groot touchscreen met detectortype 99mTc 131I 67Ga 201T1, perfect voor gammaspectroscopie
| Oplossing: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
|---|---|
| Reactietijd: | <16s |
| Testbereik: | ≥5Ci |
Bedrijfsbereik 10 ºC tot 45 ºC FS300 Oppervlakteverontreinigingsmeter Nauwkeurige meting voor industriële toepassingen
| Weergavetype: | Digitaal LCD met achtergrondverlichting |
|---|---|
| Alarmmethode: | Gehoor- en beeldwaarschuwing |
| Energiewaaier: | 30kev ~ 1,5 MeV ≤ ± 30% (voor 137Cs) |
20 uur maximale levensduur van de batterij groot touchscreen met gegevensopslag voor openbare en commerciële bediening
| Alarmtype: | Hoorbare en visuele alarmen |
|---|---|
| Gegevensopslag: | Ja |
| Beschermingsniveau: | IP65 |
Alarmdrempel verstelbaar van 0,5 μSvh tot 50 MSvh Groot touchscreen met IP65-beschermingsniveau voor een betere veiligheid
| Alarmdrempel: | 0,5 μSv/h ~ 50 mSv/h (instelbaar) |
|---|---|
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |

