Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] bij elkaar passen 88 producten.
FS300 Kernstralingsdetector Geiger-Müller-buis Bewerkingstemperatuur 10 oC tot 45 oC Stralingsmeting
| Energieresolutie: | ≤9% (voor Cs-137-bron) |
|---|---|
| Stroombron: | Batterij |
| Weergave: | Digitaal LCD met achtergrondverlichting |
Dose-equivalent snelheid 0,00 tot 99999μSv/h Kernstralingsdetector met verstelbare alarmmering 0,5 μSv/h tot 50 MSv/h Gewicht ongeveer 9,8 kg
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
|---|---|
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ± 10% |
Dosisaquivalente snelheidsbereik 0,00 tot 99999μSv/h Nuclear Radiation Detector Gebouwd met LCD touchscreen en met een gewicht van ongeveer 9,8 kg.
| Gewicht: | 250 gram |
|---|---|
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
| Stroombron: | Batterij |
Kernstralingsdetector met ≤3,5% energieoplossing (Cs137 @ 662 KeV), -20 °C tot 50 °C werktemperatuur voor alfa-stralingsdetectie
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶Gy/u-10Gy/u |
| Alarmtypen: | Overbelasting van de dosissnelheid, batterij bijna leeg |
Gegevensopslag Nucleaire stralingsdetector met batterijduur van ongeveer 100 uur en dosisbereik 10⁻⁶ Gy/h 10 Gy/h Geschikt voor veiligheidsinspecties
| type: | Handbediend |
|---|---|
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶ Gy/u – 10 Gy/u |
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
Geiger-contra-kernstralingsdetector met IP65-classificatie en een hoekresolutie ≤ 2,5° voor beroepsveiligheidsinspecties
| Reactietijd: | <16s |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
| Alarmtype: | Hoorbare en visuele alarmen |
JOVI JVVMED-015 nucleaire stralingsdetector met Si-PM-detector, oplaadbare batterij en groot touchscreen
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
|---|---|
| Reactietijd: | <16s |
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
Kernstralingsdetector met een totale afmeting van minder dan 3000 mm × 250 mm × 250 mm, -20 °C tot 50 °C werktemperatuur voor röntgendetectie
| Alarmtypen: | Overbelasting van de dosissnelheid, batterij bijna leeg |
|---|---|
| Totale afmetingen: | ≤3000 mm × 250 mm × 250 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
Netwerkknooppunten 32 Nuclear Radiation Detector USB Bluetooth Data Interface Handdetectie Area 200 bij 120 Centimeter Times 4
| Netwerkknooppunten: | ≥32 |
|---|---|
| Werktemperatuur: | - 10 oC ~ + 45 oC |
| Model: | NRD-100 |
Dosissnelheidsbereik 10⁻⁶ Gy·h tot 10 Gy·h Nucleaire stralingsdetector met röntgenstraling
| Detectietype: | Alfa, Bèta, Gamma, Neutron |
|---|---|
| Reactietijd: | Minder dan 1 seconde |
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶ Gy/u – 10 Gy/u |

