Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] bij elkaar passen 88 producten.
Resolutie minder dan of gelijk aan 35 procent Cs 137 662keV draagbare nucleaire stralingsdetector met robuuste ABS-kunststof behuizing, duurzaam
| type: | Handbediend |
|---|---|
| Relatieve aangeboren fout: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
| Stralen soort: | α +β / α / β |
Si-PM nucleaire stralingsdetector met een stralingstestbereik groter dan 5Ci met een gewicht en afmetingen van ongeveer 350250245 mm
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
|---|---|
| relatieve inherente fout: | ≤ ± 10% (137Cs 1msv/h) |
| Detectormateriaal: | Si-PM |
Omgevingsbewakingsdetector voor nucleaire straling met een resolutie ≤3,5 procent Cs137 662keV
| Oplossing: | ≤3,5% (Cs-137@662keV) |
|---|---|
| type: | Handbediend |
| Detectormateriaal: | Si-PM |
JOVI JVVMED-015 Kernstralingsdetector met Si-PM-detector 600W Vermogen en 501500 KeV bereik
| Materiaal: | Slagvast ABS-kunststof |
|---|---|
| Stralen soort: | α +β / α / β |
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
Actieve koolstoffilter Kernstralingsbescherming Stralingsbescherming Beschermende loodplaat systemen die stralingsbescherming leveren
| Functie: | Stralingsafscherming |
|---|---|
| besturingssysteem: | Kunstmatige intelligentiecontrole |
| Model: | Jovvi-50mmpb |
Professionele nucleaire stralingsdetector met ZnS-gecoate kunststofscintillator ≤ 3,5% energieoplossing en instelbare alarmmering
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
|---|---|
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
| Alarmwaardefunctie: | Alarmdrempel kan worden ingesteld |
Volledig digitale persoonlijke dosimeter met MVT-technologie en duurzame ABS-plastic behuizing voor nauwkeurige stralingsbewaking
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
|---|---|
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
| Energie-respons: | 48 keV ~ 3 MeV, <±30% (voor ¹³⁷Cs) |
Nucleaire stralingsdetector met bereik van 0,00 - 99999 μSv/h IP65-bescherming voor alfa-bèta-gamma-röntgenstralen
| Weergavemodus: | Vloeibaar Kristal Display Aanraakscherm |
|---|---|
| Dosisequivalent: | 0.0099999μSv/h (maximaal 100 mSv/h) |
| Gewicht: | 250 gram |
Kernstralingsdetector met een geluids- en visuele alarmeringsresolutie van 3,5 procent Cs137 662 KeV en een breed werktemperatuurbereik
| Totale afmetingen: | ≤3000 mm × 250 mm × 250 mm |
|---|---|
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Weergavemodus: | Vloeibaar Kristal Display Aanraakscherm |
Nuclear Radiation Detector Instrument for Detection and Quantification of Ionizing Radiation in Medical Nuclear and Research Facilities
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶ Gy/u – 10 Gy/u |
|---|---|
| Energiebereik voor beeldvorming: | 50 keV – 1500 keV |
| Kalibratie: | In de fabriek gekalibreerd met optie voor gebruikerskalibratie |

