Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Geavanceerde beeldvormende nucleaire stralingsdetector voor nucleaire geneeskunde
| Detectormateriaal: | Si-PM |
|---|---|
| Stroom: | 3A |
| Vertoning (LCD): | 19" |
600W oppervlaktevervuilingsmonitor met videobewaking en audiosysteem
| Videobewakings- en tweerichtings-audio-intercomsysteem: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Minimumtijd voor het scannen van het gehele lichaam (min): | 5 |
| Vertoning (LCD): | 19" |
25 μGy/H Gamma-gevoeligheid nucleaire stralingsdetector voor invoer en commerciële inspectie
| Gammagevoeligheid: | een drempel van niet-respons van ten minste 25μGy/h |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken: | kan geluids- en lichtwaarschuwingssignalen uitzenden volgens de vooraf bepaalde alarmdrempel om het |
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
Geavanceerd nucleair materiaalbewakingssysteem voor 95% relatieve luchtvochtigheid
| Accessoires: | draagbare oplader, koffer/riem, enz. |
|---|---|
| Geschikte gelegenheden: | versnellingsruimte, milieubescherming, chemische industrie, aardolie, medische behandeling, commerci |
| Toepassing: | Neutronenstraling op lijn, dosisfrequentiemonitoring en alarm in kernstralingstoepassingen |
Milieubescherming Kernstralingsdetector met accessoires Koffer / riem
| Beschermingsniveau: | IP65 |
|---|---|
| Accessoires: | draagbare oplader, koffer/riem, enz. |
| Kenmerken: | continue monitoring van de neutronenstraling in de omgeving, kan worden aangesloten op meerdere neut |
Accurate Radiation Detector Surface Contamination Meter voor nucleaire geneeskunde
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
|---|---|
| Type: | Handheld |
| Garantie: | 1 jaar |
Geavanceerde oppervlakteverontreinigingsmeter met groot touchscreen
| Gevoeligheid: | 1 μSv/h |
|---|---|
| Meetbereik: | 0.01 - 1000 MSv/h |
| Aanvullende kenmerken: | Gegevensloggen, USB-connectiviteit |
Oplaadtijd Hoorbaar en zichtbaar Grote touchscreen met Geiger Muller tube detector type
| Display: | LED, LCD, Or Digital Readout |
|---|---|
| Detector Type: | Geiger-Muller Tube |
| Charging Time: | Audible And Visual |
Geavanceerde LCD-display nucleaire stralingsdetector met audibele en visuele laadtijd 0,00-10000uSv/h Dosisstroom
| Energy Range: | 50 KeV - 10 MeV |
|---|---|
| Type: | Handheld |
| Detector Type: | Geiger-Muller Tube |
Geiger counter craft Geiger Muller tube beste hulpmiddel op de markt
| Storage Temperature: | -20°C - 50°C |
|---|---|
| Display: | LED, LCD, Or Digital Readout |
| Working Hours: | ≤4 Hours |

