Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Handheld Geiger Mueller Gm detector detecterend milieuradioactieve verontreiniging
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
|---|---|
| Afmetingen: | 150 mm x 80 mm x 30 mm |
| Bergingstemperatuur: | -20°C - 50°C |
Compacte stralingsdetector met hoge afstand nauwkeurige meting
| garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Afmetingen: | 150 mm x 80 mm x 30 mm |
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
Geavanceerde hooggevoelige Geiger counter oppervlakteverontreinigingsmeter voor energiebereik 50 Kev 10 Mev
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
|---|---|
| Werktijden: | ≤ 4 uur |
| garantie: | 1 jaar |
Kleine Geavanceerde Geiger Muller Buis Stralingsdetector Voor Detectie
| Laadtijd: | Hoorbaar en Visueel |
|---|---|
| Handwerk: | de teller van Geiger |
| Afbeelding: | LED, LCD of digitale afleesmachine |
Groot aanraakscherm nucleaire stralingsdetector apparaat energiebereik 50 KeV 10 MeV
| Bergingstemperatuur: | -20°C - 50°C |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
Grootschalig touchscreen interactief display detector voor nucleaire straling
| Handwerk: | de teller van Geiger |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
| Afmetingen: | 150 mm x 80 mm x 30 mm |
Digitale zeer gevoelige nucleaire stralingsmeter voor veldwerk
| Afbeelding: | LED, LCD of digitale afleesmachine |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
| Afmetingen: | 150 mm x 80 mm x 30 mm |
Geiger-teller met hoge gevoeligheid nucleaire stralingsdetector met videobewaking
| Metingssnelheid van het gehele lichaam (mm/min): | 180--1800 |
|---|---|
| Scaneerbaar gezichtsveld: | 50 cm × 195 cm |
| ROI-analyse en curve voor dynamische stralingsanalyse: | - Ja, dat klopt. |
Laboratoria Kernstralingsmonitor Gevoeligheid 5 Scannable FOV Uitstekende resolutie
| Minimumtijd voor het scannen van het gehele lichaam (min): | 5 |
|---|---|
| Afstandsbedieningsysteem: | - Ja, dat klopt. |
| Stroom: | 3A |
Handheld milieuradioactieve verontreinigingsmeter Dosisstroom 0,00-10000uSv/h
| Detectortype: | Geiger-Muller-buis |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
| Laadtijd: | Hoorbaar en Visueel |

