Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Reactietijd minder dan 8 seconden Alpha-beta-straal dataverwerving apparaat met een inherente fout binnen plus min 20 procent ontworpen voor stralingsanalyse
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
|---|---|
| Maat: | 60*46*20 mm |
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
Scintillatie-detector Kernstralingsdetector 60x46x20 mm Afmetingen en inherente fout onder de 20 procent
| Gevoeligheid: | 11 cps/μSv/u |
|---|---|
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
| Reactietijd: | <8s |
60 46 20 mm Alfa- en bèta-stralen Reactietijd van de continue bewakingsinstrumenten minder dan 8 seconden perfect voor het detecteren van stralingsgevaren
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
|---|---|
| Detectortype: | scintillatie detector |
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
Gevoeligheid 11cpsμSvh Kernstralingsdetector Grootte 60x46x20mm Met inherente fout binnen 20 procent Stralingsmeting
| Maat: | 60*46*20 mm |
|---|---|
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
| Detectortype: | scintillatie detector |
Smart Personal Dosimeter with Scintillation Detector, GPS Positioning & Tracking and 0.01 μSv/h to 10 Sv/h Range
| Gevoeligheid: | 11 cps/μSv/u |
|---|---|
| Detectortype: | scintillatie detector |
| Reactietijd: | <8s |
Reactietijd minder dan 8 seconden Nuclear Radiation Detector met Scintillation Detector type en inherente fout tot 20 procent perfect voor stralingsmonitoring
| Meetbereik: | 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u |
|---|---|
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
| Reactietijd: | <8s |
Gevoeligheid 11cpsμSvh Milieu radioactieve verontreiniging detectie-apparaat met een inherente fout binnen 20 procent voor stralingsmeting
| Meetbereik: | 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u |
|---|---|
| Detectortype: | scintillatie detector |
| Maat: | 60*46*20 mm |
Reactietijd minder dan 8 seconden Kernstralingsdetector Scintillatie-detector met een afmeting van 60 46 20 millimeter perfect voor het detecteren van straling
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
|---|---|
| Reactietijd: | <8s |
| Meetbereik: | 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u |
60 46 20 mm oppervlakteverontreinigingsmeter met meetbereik 0 01 μSv h tot 10 Sv h compact instrument voor de detectie van straling
| Detectortype: | scintillatie detector |
|---|---|
| Meetbereik: | 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u |
| Gevoeligheid: | 11 cps/μSv/u |
Voldoet aan de internationale stralingsveiligheidsnormen F18 Warmcel met een hoge lekdichtheid voor veilige en nucleaire operaties
| Certificeringen: | Voldoet aan internationale veiligheidsnormen |
|---|---|
| Afschermingsdikte: | Variabel (bijv. 1 mm tot 10 cm) |
| Lekvrijheid: | Hoog |

