Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Compacte nucleaire stralingsdetector met real-time waarschuwing en gegevenslogging voor nauwkeurige monitoring
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs-137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Accessoires: | draagbare oplader, koffer/riem, enz. |
| Afmetingen: | 150 mm x 70 mm x 40 mm |
Persoonlijke dosisequivalentmonitor met YSO-scintillator, oplaadbare lithium-ionbatterij en instelbare alarmmering
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs-137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
Draagbare nucleaire stralingsdetector met oplaadbare lithium-ionbatterij, duurzame ABS-kunststof behuizing en instelbare alarmdrempel
| Detecteerbaar item: | X, γ |
|---|---|
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
Ultra-draagbare op scintillatie gebaseerde persoonlijke dosimeter met 48 KeV ~ 3 MeV energie-respons, 20 uur batterijduur en oplaadbare lithium-ionbatterij
| Detecteerbaar item: | X, γ |
|---|---|
| Energie-respons: | 48 keV ~ 3 MeV, <±30% (voor ¹³⁷Cs) |
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
Slimme persoonlijke stralingsdetector met RadMay App met oplaadbare lithium-ion batterij data logging en USB-connectiviteit
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
|---|---|
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Alarmwaardefunctie: | Alarmdrempel kan worden ingesteld |
Kernstralingsdetector met 20 keV-energie-detectie Groot touchscreen en tot 20 uur batterijduur
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
|---|---|
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
Volledig digitale persoonlijke dosimeter met MVT-technologie en duurzame ABS-plastic behuizing voor nauwkeurige stralingsbewaking
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
|---|---|
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
| Energie-respons: | 48 keV ~ 3 MeV, <±30% (voor ¹³⁷Cs) |
Draagbare stralingsmonitor met opgehoopte dosissporing, duurzame ABS-plastic behuizing en groot aanraakscherm
| Detecteerbaar item: | X, γ |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
Compacte nucleaire stralingsdetector met duurzame ABS-behuizing, batterijduur van 20 uur en detectie van meerdere stralen
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
Resolutie groter dan of gelijk aan 0,001 MBq nucleaire stralingsdetector met detectortype 99mTc 131I 67Ga 201T1 en inherente fout binnen 20 procent
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
|---|---|
| Productnaam: | Activiteitenmeter/dosiskalibrator |
| Reactietijd: | <16s |

