Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ high density nuclear radiation protection ] bij elkaar passen 130 producten.
Compacte elektronische persoonsdosimeter met 2s snelle respons en scintillatiedetector voor bereik van 0,01 μSv/h tot 10 Sv/h
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
|---|---|
| Reactietijd: | <8s |
| Meetbereik: | 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u |
Draagbare persoonlijke dosismeter met compact formaat 60*46*20 mm en lage detectielimiet 0,01 μSv/h voor continue bewaking van alfa- en bètastraling
| Maat: | 60*46*20 mm |
|---|---|
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
| Detectortype: | scintillatie detector |
10mm de Beveiliging van de Flintglasstraling voor Ct Zaal Installatie
| Naam: | X-ray de beveiligings beschermend flintglas van antistralingsglazen |
|---|---|
| Gebruik: | Röntgenstraalct Zaal Beveiliging |
| Eigenschap: | Antistraling |
Persoonlijke dosisequivalentmonitor met YSO-scintillator, oplaadbare lithium-ionbatterij en instelbare alarmmering
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs-137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
Energiebereik van 0,01 MeV tot 3 MeV Groots formaat aanraakscherm Digitale interface geoptimaliseerd voor energiemetings- en besturingssystemen
| Alarmmethode: | Gehoor- en beeldwaarschuwing |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Energiebereik voor beeldvorming: | 50–1500 keV |
Relatieve intrinsieke fout ≤ ± 10% Detectie van milieuradioactieve besmetting met behulp van Si-PM-detectormateriaal voor stralingsveiligheid
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Gegevensopslag: | Ja |
| Weergavemodus: | Vloeibaar Kristal Display Aanraakscherm |
Ct Zaal 99,994% X Ray Protection Glass Custom Size
| Naam: | Flintglas |
|---|---|
| Kleur: | Transparantie |
| Grootte: | Aangepast |
8mm Dikte X de Beveiligingsct van Ray Lead Glass 1.7mmpb Zaal Installatie
| Productnaam: | Flintglas 8mm de Röntgenstraalct van de dikte1.7mmpb Beveiliging Zaal Installatie |
|---|---|
| Functie: | Röntgenstraalct de Installatie van het ruimtelood |
| Lot: | 4.1g/cm ³ |
Hoog Transparant X Ray Shielding Glass 15mm Dikte
| Productnaam: | Hoog Transparant Flintglas 15mm de Stralingsbeveiliging van de dikteröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm x 2000mm grootte |
| Dikte: | 15mm dikte |
Dosiskalibrator X-straal gamma-lijn voor nucleaire stralingsdetector
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| levensduur van de batterij: | 20 dagen |
| Taal: | Chinees en Engels |

