Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ high density nuclear radiation protection ] bij elkaar passen 100 producten.
F18 Hot Cel voor Nucleaire Geneeskunde en Stralingsafscherming in Roestvrij Staal
| Features: | Nuclear Safety |
|---|---|
| Color: | Stainless Steel Color |
| Accessory: | Tungsten Radiation Shielding |
Actief Kool Ventilatie Kernstralingsafschermingssysteem Voldoet aan Wereldwijde Veiligheidsnormen, Met 10-20 Jaar Levensduur onder Conventionele Werkcondities
| Kleur: | Roestvrijstalen kleur |
|---|---|
| Certificeringen: | Voldoet aan internationale veiligheidsnormen |
| Model: | Jovvi-hc-50mmpb |
Transparante röntgenloodglasbescherming met een hoge duurzaamheid
| Dikte: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
|---|---|
| Reflectie: | <1> |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Op maat gemaakte röntgen-screening glasdikte 10 mm
| Röntgenstraalbescherming: | Tot 150KV |
|---|---|
| Dikte: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Afwerking van het oppervlak: | gepolijst |
10mm de Beveiliging van de Flintglasstraling voor Ct Zaal Installatie
| Naam: | X-ray de beveiligings beschermend flintglas van antistralingsglazen |
|---|---|
| Gebruik: | Röntgenstraalct Zaal Beveiliging |
| Eigenschap: | Antistraling |
Ct Zaal 99,994% X Ray Protection Glass Custom Size
| Naam: | Flintglas |
|---|---|
| Kleur: | Transparantie |
| Grootte: | Aangepast |
8mm Dikte X de Beveiligingsct van Ray Lead Glass 1.7mmpb Zaal Installatie
| Productnaam: | Flintglas 8mm de Röntgenstraalct van de dikte1.7mmpb Beveiliging Zaal Installatie |
|---|---|
| Functie: | Röntgenstraalct de Installatie van het ruimtelood |
| Lot: | 4.1g/cm ³ |
Hoog Transparant X Ray Shielding Glass 15mm Dikte
| Productnaam: | Hoog Transparant Flintglas 15mm de Stralingsbeveiliging van de dikteröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm x 2000mm grootte |
| Dikte: | 15mm dikte |
Dosiskalibrator X-straal gamma-lijn voor nucleaire stralingsdetector
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| levensduur van de batterij: | 20 dagen |
| Taal: | Chinees en Engels |
F18 Hot Cell met hoge dichtheid en afschermingsdikte variërend van 1 mm tot 10 cm voor optimale stralingsafscherming
| Afschermingsdikte: | Variabel (bijv. 1 mm tot 10 cm) |
|---|---|
| Lekvrijheid: | Hoog |
| Kleur: | Roestvrijstalen kleur |

