Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Geiger-Müller-buis-detector type alfa- en bèta-stralen Continu monitoring met detectie-efficiëntie α ≥ 30 procent 239Pu voor nucleaire veiligheid
| Werktemperatuur: | - 10 oC ~ + 45 oC |
|---|---|
| Alarmmethode: | Gehoor- en beeldwaarschuwing |
| Handdetectiegebied: | 200×120 Cm²×4 |
Batterie-aangedreven nucleaire stralingsdetector Energiebereik 30kev tot 1,5 MeV ± 30 procent voor 137Cs Temperatuurbereik 10 tot 45 Celsius
| Energieresolutie: | ≤9% (voor Cs-137-bron) |
|---|---|
| Maat: | 15.3*108mm |
| Detectiestraal: | X, γ en harde β-straal |
10 ºC tot 45 ºC Alfa-bètastraaldata-acquisitieplatform ontworpen voor detectie-efficiëntie bèta gelijk aan of hoger dan 45 procent 90Sr 90Y
| Detectortype: | Geiger-Müller-buis |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -10ºC ~ +45ºC |
| Detectie-efficiëntie: | α ≥ 30% (²³⁹Pu); β ≥ 45% (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
FS300 Kernstralingsdetector Geiger-Müller-buis Bewerkingstemperatuur 10 oC tot 45 oC Stralingsmeting
| Energieresolutie: | ≤9% (voor Cs-137-bron) |
|---|---|
| Stroombron: | Batterij |
| Weergave: | Digitaal LCD met achtergrondverlichting |
Data Storage supported Large size touch screen offering Relative Intrinsic Error less than or equal to plus or minus 10 percent ideal for control rooms and digital signage
| Testbereik: | ≥5Ci |
|---|---|
| huidig: | 3A |
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶Gy/u-10Gy/u |
Data Storage Nuclear Radiation Detector Featuring USB Bluetooth Interface and Geiger Counter Craft for Radiation Detection Applications
| Detectormateriaal: | Si-PM |
|---|---|
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
| Gegevensopslag: | Ja |
Liquid Crystal Display Touch Screen Nuclear Radiation Detector NRD-100 Incorporating Relative Intrinsic Error Not Exceeding Ten Percent for Data
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Detectormateriaal: | Si-PM |
| Voetdetectiegebied: | 350×150 Cm²×2 |
Measurement Range 0.01 to 99999 MSv h Nuclear Radiation Detector Foot Detection Area 350×150 Cm2 ×2 Liquid Crystal Display Touch Screen
| Weergavemodus: | Vloeibaar Kristal Display Aanraakscherm |
|---|---|
| Gegevensopslag: | Ja |
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
NRD-100 Alpha beta ray data acquisition unit providing test range greater than or equal to 5Ci for radiation measurement
| Gevoeligheid: | 11 cps/μSv/u |
|---|---|
| Voetdetectiegebied: | 350×150 Cm²×2 |
| Gegevensopslag: | Ja |
Sensitivity 11cpsμSvh Nuclear Radiation Detector NRD100 Measurement Range 001 99999 MSvh Radiation Measurement Equipment
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Interface: | USB en Bluetooth |
| Afmetingen: | 150 mm x 70 mm x 35 mm |

