Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Relatieve aangeboren fout binnen 10 procent nucleaire stralingsdetector met oplaadbare lithium-ion batterij en relatieve inherente fout plus min 15 procent
| Extra functies: | Gegevensloggen, USB-connectiviteit |
|---|---|
| type: | Handbediend |
| DataInterface: | USB en Bluetooth |
Cumulatief dosisbereik 0,1 μSv tot 10 Sv Groot touchscreen Bèta-detectietype met stralingsmeting en intuïtieve interface
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
|---|---|
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
| type: | Handbediend |
Gegevensopslag Kernstralingsdetector gekalibreerd met optie voor veldkalibratie Gamma-straaldetectieoplossing voor het beheer van stralingsveiligheid
| DataInterface: | USB en Bluetooth |
|---|---|
| Extra functies: | Gegevensloggen, USB-connectiviteit |
| Kalibratie: | In de fabriek gekalibreerd met optie voor veldkalibratie |
Oplaadbare Lithium-ionbatterij bediende instrument voor het monitoren van milieu-radioactieve verontreiniging met USB-connectiviteit voor gegevensoverdracht
| Detectiebereik: | 0,01-1000 MSv/u |
|---|---|
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
| Gegevensopslag: | Ja |
Gegevenslogging Kernstralingsdetector Licht onder 7,5 kg Oplaadbaar Lithium-ion-accu-apparaat voor nauwkeurige stralingsdetectie
| Detectietype: | Alfa, Bèta, Gamma, Neutron |
|---|---|
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
| Extra functies: | Gegevensloggen, USB-connectiviteit |
Handheld oppervlakteverontreinigingsmeter met relatieve inherente fout ±15% oplossing voor verontreinigingsbewaking op verschillende oppervlakken
| Detectiebereik: | 0,01-1000 MSv/u |
|---|---|
| Gegevensopslag: | Ja |
| Meetbereik: | 0,01 µSv/u tot 10 Sv/u |
350250245mm Nucleaire stralingsdetector Bètastraling meten Relatieve inherente fout Plus Minus 10 procent 137Cs 1 msv h Stralingsdetectieapparaat
| relatieve inherente fout: | ≤ ± 10% (137Cs 1msv/h) |
|---|---|
| Dwarsbespreking: | β → α < 0,1%; α → β < 2% |
| Communicatie afstand: | Open gebied ≥3 km |
Testbereik groter dan of gelijk aan 5Ci Alfa-beta-straal Dataverwerving Oplossing Opname en analyse van de α- en β-stralen
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Detectie-efficiëntie: | α ≥ 30% (²³⁹Pu); β ≥ 45% (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
| Communicatie afstand: | Open gebied ≥3 km |
Grootte 350250245mm Kernstralingsdetector NRD100 Biedt Cross Talk Alpha Beta Onder 2 procent voor Stralingsdetectie
| Model: | NRD-100 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
| DataInterface: | USB en Bluetooth |
NRD-100 Alfa- en bèta-stralen Continu bewakingsapparatuur met een inherente fout van maximaal 20% voor stralingsveiligheid
| relatieve inherente fout: | ≤ ± 10% (137Cs 1msv/h) |
|---|---|
| Dwarsbespreking: | β → α < 0,1%; α → β < 2% |
| Model: | NRD-100 |

