Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass shielding ] bij elkaar passen 328 producten.
Rechthoekige röntgenbescherming Loodglas Hoge duurzaamheid Geavanceerd
| Dikte: | 825mm |
|---|---|
| Lichtdoorstraling: | ≥ 90% |
| Radiografische Kwaliteit: | ≥99.97% |
6.71mmpb Lood Equivalent Stralingsbescherming Loodglas Doorzichtig Duurzaam
| Grootte: | Op maat |
|---|---|
| Kleur: | Transparante |
| Toepassing: | Medisch, Industrieel, Enz. |
Radiografische ≥99,97% Stralingsbescherming Loodglasdikte 8-25 mm Loodequivalent 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Lood equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant, vierkant, rond, enz. |
| Naam van het product: | StralingsbeschermingsFlintglas |
X Ray Radiation Protection Lead Glass 3,3 Lood Gelijkwaardig voor Venster
| Productnaam: | Flintglas 3,3 van de röntgenstraalStralingsbescherming Lood Gelijkwaardig voor Venster |
|---|---|
| Functie: | CT Röntgenstraalbescherming |
| Vorm: | Vierkante aangepaste cirkel |
de StralingsbeschermingsFlintglas van 1.7mmpb 8mm in Verschillend Loodequivalent
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
20 van mm de StralingsbeschermingsFlintglas 4,4 DikteMmpb-de Röntgenstraal van de Loodgelijkwaardigheid
| Productnaam: | 20 mm-Dikte 4,4 van de de Gelijkwaardigheidsröntgenstraal van het mmPblood de StralingsbeschermingsF |
|---|---|
| Loodequivalent: | 4.4mmPb |
| Dikte: | 20mm |
De Stralingsbescherming van het cirkelFlintglas 15mm Dikte
| Naam: | Beschermd flintglas voor CT/X-Ray ruimteinstallatie |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Hoogst Permeabel StralingsbeschermingsFlintglas voor Medische Ct X Ray Windows
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2.1mmpb röntgenstraalzaal StralingsbeschermingsFlintglas met Kader
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
8mm Dikte X de Beveiligingsct van Ray Lead Glass 1.7mmpb Zaal Installatie
| Productnaam: | Flintglas 8mm de Röntgenstraalct van de dikte1.7mmpb Beveiliging Zaal Installatie |
|---|---|
| Functie: | Röntgenstraalct de Installatie van het ruimtelood |
| Lot: | 4.1g/cm ³ |

