Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass shielding ] bij elkaar passen 328 producten.
2400 X900mm 1cm de Dikke Transparante Beveiliging van het Stralingsglas
| Dikte: | 10mm |
|---|---|
| Loodequivalent: | 2.1mmpb |
| GROOTTE: | Van 200* 300 aan 2400* 1200mm |
12mm/2.5mmpb Transparante FlintglasStralingsbescherming
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
25mm Dikte X Ray Lead Glass 6,71 Mmpb 1200mm*1000mm
| Productnaam: | 6.71mmPb de StralingsbeschermingsFlintglas van de loodgelijkwaardigheid |
|---|---|
| Dikte: | 25mm |
| Lood equivalent: | 6.71mmPb |
Zf3 Stralingsbescherming Loodglas Röntgenbescherming met een dikte van 8 mm
| Dikte: | 8mm dikte (1.7mmPb) |
|---|---|
| MOQ: | PC 2 |
| Kleur: | Transparant |
2400 X 1200mm het Flintglas Transparante Beveiliging van de GrootteStralingsbescherming
| Dikte: | 10mm |
|---|---|
| Loodequivalent: | 2.1mmpb |
| Functie: | Röntgenstraalbescherming, Vernietigingsindustrie |
25mm 6.71mmpb StralingsbeschermingsFlintglas X Ray Shielding 200 X300mm
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
|---|---|
| Loodequivalent: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71mmpb |
| MOQ: | 1 PC |
Het Flintglas Kenmerkend X Ray Ct van de kaderStralingsbescherming/Huisdierenzaal Grootte 3f*2f
| Productnaam: | Stralingsbeveiliging X de Zaal van Ray Protection Glass Size 3f*2f CT/PET |
|---|---|
| Toepassing: | De kenmerkende ruimten van de Röntgenstraalmachine, CT, ECT, HUISDIER, ct-huisdier, lineair en kern |
| GROOTTE: | 0.2m*0.3m-2.4m*1.2m |
12mm DikteFlintglas X Ray Protection Radiation
| Productnaam: | 12mm de StralingsbeschermingsFlintglas van de dikteröntgenstraal |
|---|---|
| Loodequivalent: | 2.6mmPb |
| Dikte: | 12mm |
Gepolijst loodglas stralingsbescherming met > 99,9% absorptie
| De oppervlakte eindigt: | Opgepoetst |
|---|---|
| Dikte: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Gamma-bescherming X-straal Loodglas 8mm / 10mm / 12mm / 40mm Dikte
| Reflectie: | <1> |
|---|---|
| Lood equivalent: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
| Absorptie: | >99.9% |

